Zmiana polityki prywatności w zakresie plików cookies dla serwisu TREDOS.pl link Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
logowanie
Login:
Hasło:
Rejestracja

Jesteśmy grupą specjalistów zajmujących się marketingiem oraz wizerunkiem w internecie.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na tym rynku usług gwarantuje Państwu dobranie najbardziej optymalnych rozwiązań spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Doskonale wiemy w jaki sposób ukierunkować nasze działania w dotarciu do osób potencjalnie zainteresowanych Państwa ofertą.

W naszym wachlarzu produktów znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane oraz sprawdzone rozwiązania, do których należą:baner
icon
seo - pozycjonowanie stron

POZYCJONOWANIE STRON w wyszukiwarce google. Działania mające podnieść stronę Klienta aby pojawiała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania google.pl, tak aby ogromna rzesza osób poszukujących produktów i usług mogła w pierwszej kolejności zaznajomić się z ofertą Państwa firmy. Opłaty naliczane są wyłącznie za efekty, czyli za obecność Państwa strony na pierwszej odsłonie wyników wyszukiwania.
icon
kampanie banerowe

Kampanie displayowe wspierają promocję strony internetowej, utrwalając jednocześnie wizerunek marki. Przygotujemy dla Państwa projekt graficzny banerów, określimy grupę docelową oraz sprawimy, że odwiedzalność firmowej strony internetowej znacznie wzrośnie!
icon
projektowanie stron www

Mamy świadomość, że są one niezbędne w celu promowania biznesu w internecie. Stworzymy dla Państwa wirtualne biuro, które przyczyni się w rozwoju Państwa firmy! Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, tworząc unikalny layout graficzny strony.
Nasi copywriterzy napiszą odpowiednie teksty marketingowe, natomiast nasi programiści zoptymalizują stronę zapewniając jej właściwe funkcjonowanie.