Zmiana polityki prywatności w zakresie plików cookies dla serwisu TREDOS.pl link Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
logowanie
Login:
Hasło:

Matex Sp. z o.o. - Meble Tapicerowane

Meble - tapicerowane

adres: Starczanowo 4, 62-330 Nekla
tel.: +48 61 4373 300
Matex Sp. z o.o.  - Meble Tapicerowane


  O FIRMIE

Firma MATEX produkuje od 1993 roku meble tapicerowane na rynek zachodni i polski. Nasz asortyment obejmuje komplety wypoczynkowe, sofy i narożniki - nowoczesne, stylowe i młodzieżowe, o jakości i wzornictwie odpowiadającym europejskim standardom. Dzięki kompleksowemu asortymentowi oraz szerokiej gamie materiałów obiciowych jesteśmy w stanie spełnić prawie wszystkie życzenia naszych klientów. Jesteśmy znani jako wierny i niezawodny partner na rynku mebli tapicerowanych.

Oprócz realizacji zamówień magazynowych wykonujemy także zamówienia dla indywidualnych klientów, w wielu możliwych wariantach i różnorodnych tkaninach z naszej palety. Zgodnie z hasłem "nie ma rzeczy niemożliwych" staramy się zawsze wysłuchiwać uważnie sugestii naszych partnerów. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

Zapraszamy także od poniedziałku do soboty od godz. 10 do 18, a w niedziele od 10 do 16 do naszego salonu firmowego przy siedzibie firmy, gdzie można obejrzeć i kupić meble z naszej aktualnej kolekcji.

Meble - tapicerowane

znajdź nas na mapie
- -
Słowa kluczowe
matex, meble matex, producent mebli, matex nekla, matex starczanowo, matex Polstermöbel, matex polstermoebel, meble tapicerowane, komplety wypoczynkowe, sofy, narożniki, fotele, kanapy